Головна  →  Новини  →  3 грудня 2015

У Подільській райдержадміністрації відбувся семінар з питань безпеки праці(фото)

У Подільській райдержадміністрації відбувся семінар з питань безпеки праці(фото)

2 грудня у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації під керівництвом в.о. голови Микола Дубовика було проведено семінар-конференцію на тему: “Директиви Євросоюзу у сфері охорони праці. Систематичний підхід в управлінні безпекою праці на основі управління ризиками відповідно до європейських стандартів”.

У заході взяли участь завідувач сектору з питань охорони праці департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергій Лисенко,  завідувачі секторами з питань охорони праці районних в місті Києві державних адміністрацій, керівники та відповідальні за охорону праці в установах, організаціях та на підприємствах міста Києва.

Метою проведення семінару-конференції було забезпечення реалізації курсу держави на співпрацю з міжнародними економічними партерами, роз’яснення щодо впровадження домовленості про Асоціацію між  Україною та ЄС з питань безпеки та гігієни праці, сприяння створенню безпечних і здорових умов праці, попередження нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві.

Доктор технічних наук, професор Міжнародного інституту менеджменту, міжнародний експерт і аудитор по системі менеджменту Віталій Цопа та провідний експерт НААУ, технічний директор учбово-наукового центру “Бережливе виробництво” Олександр Лисенко виступили з доповідями та надали роз’яснення щодо теоретично-практичного впровадження  міжнародного стандарту з опису розробки та впровадження систем управління охороною здоров’я та безпекою праці на підприємстві, підготовки вітчизняних підприємств до умов міжнародних ринків та сприянняя створенню безпечних і здорових умов праці, привернення уваги суб’єктів господарювання до проблеми збереження життя і здоров’я працівників, виховання культури безпеки праці на виробництві, зниження вірогідності нещасних випадків.

На семінарі-конференції також виступили представники Державної служби України з питань праці, Головного управління Держпраці у Київській області, управління охорони праці та здоров’я Київської міської ради профспілок. У своїх виступах вони акцентували увагу на тому, що на підприємствах потрібно створювати такі умови праці щоб зацікавити працюючих не в отримані пільг, а у збережені свого особистого здоров’я.  Підприємства повинні бути зацікавлені у розробленні нових технічних, економічних та соціальних заходів щодо покращення умов праці та в тому, щоб працівники отримували доплату за здоровий спосіб життя у відповідності до європейських стандартів.

Всі присутні на семінарі-конференції активно дискутували та ставили запитання доповідачам, на які отримали вичерпні та змістовні відповіді.

Переглянути всі фото

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук