Головна  →  Громадськості  →  Громадський бюджет

7 лютого 2019 року розпочалася подача проектів у рамках Громадського бюджету-2020 (ГБ-4). Процедура триватиме до 6 березня

Громадський бюджет користується дедалі більшою популярністю. Щороку зростає як кількість поданих проектів, так і кількість киян, які голосують за ініціативи. До прикладу, під час першого ГБ було подано 497 проектів, за які проголосували 50 тисяч осіб. У результаті ми отримали 62 переможці. А під час ГБ-2019 кияни обрали 341 проект для реалізації серед 940. Свої голоси віддали понад 154 тисячі осіб.

Обирати проекти, які місто реалізовуватиме у 2020 році, кияни зможуть з 15 травня до 6 червня. А до 1 серпня має бути розпланована реалізація портфелю ініціатив.

На Громадський бюджет-2020 місто має намір виділити 160 мільйонів гривень. Минулого року голосування закінчувалося у вересні, і в розпорядників коштів було замало часу, аби сформувати бюджетні запити на виконання ініціатив киян. У 2019 році голосування закінчується у червні. Разом з тим, положення залишається без змін. Зокрема, зберігається мінімальна вартість проекту на рівні 50 тисяч гривень, і максимальна у розмірі 3 мільйонів. Залежно від кошторису ініціативи буде визначатися і кількість голосів для перемоги: чим дорожчий проект, тим більше треба буде здобути голосів.

Також у рамках Громадського бюджету-2020 зберігаються правила етичної поведінки, згідно з якими заборонено підкуп голосів та політичну агітацію.

З яких етапів складається процес?

1.Подання проектів - 07.02.2019 - 06.03.2019. Автор залишає проектну заявку в електронному вигляді або у пунктах супроводу бюджету участі.

2. Розгляд iдей  - до 14.05.2019. Виконавчі органи місцевої ради розглядають проекти. В цей час автори можуть отримати проект на правку.


3. Голосування - до 06.06.2019. Жителi голосують онлайн або у пунктах супроводу Бюджету участi. Автори рекламують та просувають свої проекти, щоб отримати найбiльшу кiлькiсть голосiв.
 
4. Виявлення переможцiв - до 21.06.2019. Переможцями можуть бути декiлька проектiв, якщо кошти на їх реалiзацiю менше Бюджету участi.

5. Реалiзацiя - 2020 рiк. Мiсто/ОТГ в особi місцевої ради починає втiлювати iдеї. За цим процесом можна стежити онлайн.

_______________________________________________________________________________________________________

Загальна інформація

Нормативно-правова база

Звіт про стан реалізації проектів

Новини

Статистика

 

 

 

 

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян