Головна  →  Громадськості  →  Громадський бюджет

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій нагадує, що вже 17 серпня розпочнеться голосування за проєкти Громадського бюджету Києва. Доступний для кожного киянина Громадський бюджет – це ще один крок до великих покращень. Згуртувавшись з сусідами та друзями ви можете принести реальні зміни у свої райони за найкоротший час.

Обирайте актуальні проєкти чи готуйте на наступний рік нові. Електронне голосування дає шанс кожному ініціативному містянину. Проєкти, які підтримають найбільше киян будуть реалізовані під пильним наглядом громадськості та авторів.

Кожен, хто платить податок в міський бюджет, має право вирішувати куди підуть ці кошти. Свідома позиція кожного проявляється в його голосі. Електронна демократія – це новий та зручний інструмент для розв’язання багатьох проблем. Досвід Канади, США та країн Євросоюзу довів ефективність електронної демократії. А деякі європейські країни Київ вже обігнав в цифровізації та е-урядуванні.

Цього року кияни подали 1365 проєктів. І від ваших голосів залежить, куди саме місто спрямує 200 млн грн.

Управління містом – це завдання не лише мера чи департаментів. Керувати розвитком міста може кожен небайдужий киянин. А міська влада максимально спрощує шляхи комунікації між мешканцями та муніципальними структурами. Зручна цифрова платформа на базі застосунку Київ Цифровий дозволить врахувати кожен голос. Бюджет міських ініціатив у ваших руках.

Як проголосувати за проєкти ГБ (інструкція)

__________________________________________________________________________________________

Загальна інформація

Нормативно-правова база

Звіт про стан реалізації проектів

Новини

Статистика

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян