Головна  →  Громадськості  →  Громадський бюджет

У зв'язку з запровадженням у Києві та країні надзвичайної ситуації (карантину) та здійсненням заходів, спрямованих на запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID – 19) Київська міська рада внесла зміни до деяких параметрів ГБ на 2021 рік.

Згідно з рішенням, експертиза, доопрацювання проєктів та оскарження експертних висновків будуть продовжені до 14 серпня 2020 року. Голосування ж розпочнеться 17 серпня і закінчиться 15 вересня. Визначення переможців триватиме до 1 жовтня 2020 року. Це дає більше часу на доопрацювання проектів.

Змінений календарний план впровадження етапів громадського бюджету: 

  • публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проєктів, оскарження експертних висновків у період: 16.03 - 14.08.2020;
  • голосування за проєкти: 17.08 (з 09 год. 00 хв.) - 15.09.2020 (до 24 год. 00 хв.);
  • визначення проєктів-переможців та опрацювання проєктів, що не стали переможцями: 16.09 - 01.10.2020;
  • планування реалізації проєктів ГБ: 01.10 - 01.11.2020;
  • планування та затвердження заходів інформаційно-просвітницької кампанії на 2021 рік: 25.06 - 15.09.2020.

Рішення Київської міської ради № 909/9079 Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік.

Міською робочою групою з питань Громадського бюджету було дано роз'яснення та рекомендації щодо проведення ГБ в умовах карантину.

Згідно з Положенням, відповідальні підрозділи мають протягом 30 календарних днів з дня отримання проєкту підготувати та опублікувати в електронній системі звіт узгодженого проєкту або узгоджений з командою проєкту телефоном або в онлайн режимі протокол розбіжностей, який далі мають розглянути районні робочі групи та міська робоча група з питань ГБ відповідно щодо районних та загальноміських проектів.

Якщо дистанційна робота чи відсутність працівників у відповідальних підрозділах перешкоджають провести експертизу чи змінити географію, відповідальних за експертизу, кошториси проєктів (без обмежень щодо зміни категорії проєкту - з малої на велику чи навпаки) у задані терміни, відповідальний підрозділ має:

- поінформувати письмово про це лідерів Команд, РРГ або МРГ відповідно;

- за наявності згоди лідерів Команд та незаперечення з боку РРГ чи МРГ відповідно, може продовжити проведення експертизи й доопрацювання проєктів, в яких є проблемні питання, максимум до 20 липня 2020 року.

Також дані роз'яснення щодо застосування  дистанційних засобів комунікації (телефоном, онлайн, інше). Для проведення нарад, зустрічей, обговорень  рекомендовано використовувати безоплатні засоби проведення відео-конференції.

__________________________________________________________________________________________

Загальна інформація

Нормативно-правова база

Звіт про стан реалізації проектів

Новини

Статистика

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян