Головна  →  Новини  →  19 лютого 2020

Віталій Волошкевич взяв участь в урочистих заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (фото)

Віталій Волошкевич взяв участь в урочистих заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (фото)

19 лютого в гімназії № 34 «Либідь» імені Віктора Максименка відбулись урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Для участі в заходах було запрошено воїнів-афганців, які проживають на території Подільського району, представників ветеранських організацій та спілок. В урочистостях також взяв участь заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич.

«Від імені Подільської райдержадміністрації висловлюю щиру вдячність всім учасникам бойових дій на території інших держав. Ваша мужність та самовідданість є прикладом для підростаючого покоління та для воїнів, які захищають нашу Батьківщину на Сході. Воїни-афганці були серед перших, хто пішов у 2014 захищати територіальну цілість України. Міцного вам здоров’я, злагоди в домівках та миру в нашій країні», - зазначив Віталій Волошкевич, звертаючись до почесних гостей заходу.

Також перед присутніми виступив голова Подільської районної спілки інвалідів Афганістану Сергій Афіндуліді. Він побажав учням гімназії рости справжніми патріотами, любити Батьківщину і ніколи не знати, що таке війна. Він подякував всьому педагогічному колективу гімназії за виховну роботу, яка проводиться з підростаючим поколінням, та вручив подяку від імені спілки директору гімназії Алевтині Багінській.

Усі присутні у залі вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав хвилиною мовчання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук