Головна  →  Новини  →  11 лютого 2020

Віталій Кличко розповів про нові сервіси, які надають у столичних ЦНАПах (+ фото, відео)

Віталій Кличко розповів про нові сервіси, які надають у столичних ЦНАПах (+ фото, відео)

Мер Києва Віталій Кличко розповів про нові сервіси, які тепер надають у столичні ЦНАПах. Про це Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Ми продовжуємо робити життя в столиці комфортнішим – щоб кияни отримували необхідні сервіси без черг і зайвих нервів. Для цього, зокрема, була створена мережа Центрів надання адміністративних послуг. І їх фахівці працюють над тим, щоб перелік послуг, що можна отримати в таких центрах, постійно збільшувався, – зазначив Віталій Кличко. – Так, нещодавно з’явився новий сервіс – з реєстрації транспортних засобів. Тепер у столичних ЦНАПах можна зареєструвати всі види транспорту (крім водного та повітряного). Навіть, трактори і сільськогосподарську техніку», – повідомив мер столиці.

Також він розповів, що з січня запустили ще один новий сервіс – оформлення посвідки на тимчасове проживання.

«Це послуга для іноземців, які тепер можуть оформити в ЦНАПі і дозвіл на працевлаштування, і посвідку на тимчасове проживання. Все в одному місці», – зазначив Віталій Кличко.

Час надання будь якої послуги в столичних ЦНАПах – до 15 хвилин. Додаткових коштів не беруть, громадяни повинні лише сплатити адміністративний збір, передбачений за кожну послугу, відповідно до чинного законодавства. Всі центри мають необхідне оснащення, а також обладнані за вимогами інклюзивності.

«Найпопулярніші сьогодні сервіси – оформлення паспортів. Як ID-картки громадянина України, так і закордонного паспорту. А також реєстрація в місті проживання, заміна посвідчення водія на документ нового зразка, реєстрація транспортних засобів, нерухомості, реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців», – підкреслив Віталій Кличко.

Відео та фото за посиланням: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук