Головна  →  Новини  →  24 липня 2019

У Подільській РДА провели заняття щодо організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних (фото)

У Подільській РДА провели заняття щодо організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних (фото)

24 липня під керівництвом військового комісара Подільського районного у м. Києві військового комісаріату підполковника  Олега Андрусенка спільно з працівниками сектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи Подільської РДА проведено заняття з відповідальними посадовими особами за ведення військово-облікової роботи на підприємствах, установах і організаціях Подільського району на тему: "Організація та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних".

У занятті взяли участь працівники апарату Подільської РДА, її структурних підрозділів та представники установ, організацій та підприємств Подільського району різних форм власності.

Крім того, за власним бажанням взяли участь представники 3-х підрозділів КМДА (Департамент культури, Управління з питань цивільного захисту, Управління з питань екології).

У ході заняття працівниками Подільського районного у м. Києві військового комісаріату доведено до присутніх вимоги постанови Кабінету Міністрів України  від 7 грудня 2016 р. № 921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних підприємствами, установами, організаціями та закладами освіти незалежно від їх підпорядкування та форми власності" та інших нормативно-правових актів з питань організації ведення військовозобов’язаних і призовників.

По закінченню занять працівники Подільського комісаріату відповіли на питання присутніх щодо проблемних питань ведення військово-облікової роботи, організації перевірок та проведення  стану військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук