Головна  →  Новини  →  16 липня 2019

Віктор Смирнов провів нараду з питань облаштування та реновації центральної частини Подільського району (фото)

Віктор Смирнов провів нараду з питань облаштування та реновації центральної частини Подільського району (фото)

16 липня у Подільській райдержадміністрації відбулась нарада з питань комплексної реновації території Подолу. У нараді взяв участь голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов, а також керівники структурних підрозділів міської і районної адміністрацій та представники комунальних служб.

На початку наради обговорили проекти реконструкції трамвайних ліній та скверів на Контрактовій площі та заслухали зауваження щодо них представника Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської міської державної адміністрації.

Також головуючий акцентував увагу на нагальності питання щодо реконструкції вулиць Андріївської та Покровської. У зв’язку з цим директор КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню шляхів та споруд на них Подільського району» Олег Хмарський зазначив, що відбувся тендер, визначено переможця і у визначений законодавством термін буде укладено договір з підрядником.

У ході наради представник КО «Київзеленбуд» повідомив, що наприкінці поточного місяця планується завершити роботи з реконструкції Куренівського парку та його відкриття для відвідувачів. Крім того, Віктор Смирнов зазначив, що одним з ключових завдань у поточному році є початок робіт з реконструкції фонтану «Самсон».

За результатами засідання сформовано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району, які необхідно опрацювати.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук