Головна  →  Новини  →  9 липня 2019

У Подільському районі запрацювала нова реєстратура «Рецепшн без бар’єрів» (фото)

У Подільському районі запрацювала нова реєстратура «Рецепшн без бар’єрів» (фото)

У Подільському районі, на проспекті Свободи, 22, запрацювала реєстратура «Рецепшн без бар’єрів». Голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов здійснив робочий візит до комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району.

«Оновлена реєстратура обслуговує населення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 8 та № 9 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району та є реєстратурою сучасного типу з рецепшн, яка є більш відкритою до людей. До її складу входить 12 структурних підрозділів: 11 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та відділення з надання платних медичних послуг. Це результат щоденної роботи, не зупиняємось на досягнутому є ще багато справ, які необхідно зробити. Завдяки підтримці міського голови Віталія Кличка та куратора району Валентина Мондриївського ми змінюємо район та місто на краще», - зазначив Віктор Смирнов.

Медичний центр обслуговує більш ніж 128 675 населення, з них 101 185 дорослого та 27 490 дитячого. У ньому завершено капітальний ремонт, облаштувано зону для розваг дитячого населення, створено великий простір для паркування дитячих візочків та обладнано окреме санітарно-гігієнічне приміщення для маломобільних груп. Крім того, КНП «ЦПМСД № 2» Подільського району м. Києва підтвердив статус «Лікарня доброзичлива до дитини.

Довідково: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району м. Києва, створене шляхом злиття Поліклініки № 2 Подільського району м. Києва, Дитячої поліклініки № 4 Подільського району м. Києва на основі рішення Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.04.2013 № 132/9189 «Про комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району м. Києва». 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук