Головна  →  Оголошення  →  24 травня 2019

Оголошення про результати конкурсу

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що 23 травня 2019 року о 15.00 за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2, відбулося засідання конкурсної комісії Подільської районної в місті Києві державної адміністрації під головуванням голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктора Смирнова щодо визначення переможців конкурсу на право оренди нежитлових приміщень в будинках комунальної власності територіальної громади міста Києва за адресами:  просп. Свободи, 22,  вул. Полкова, 57,  вул. Вишгородська, 23А.

За результатами проведення конкурсу переможцем конкурсу на право оренди нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 26,45 кв.м у будівлі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району м. Києва на вул. Полковій, 57, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки в приміщеннях лікувально-профілактичних закладів, визначено товариство з обмеженою відповідальністю «КИЇВ-ФАРМАЦІЯ».

Переможцем конкурсу на право оренди нежитлових приміщень другого поверху загальною площею 18,00 кв.м у будівлі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району м. Києва на проспекті Свободи, 22, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки в приміщеннях лікувально-профілактичних закладів, визначено товариство з обмеженою відповідальністю «Система аптек «ЛІНДА-ФАРМ».

Конкурс на право оренди нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 35,60 кв.м у житловому будинку на вул. Вишгородській, 23 А для розміщення перукарні, рішенням членів конкурсної комісії визначено таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що учасником конкурсу не подано жодної конкурсної пропозиції, яка збільшує стартову орендну плату на крок аукціону, визначений конкурсною комісією.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук