КМДА Київська міська державна адміністрація


24 травня 2019

Оголошення про результати конкурсу

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що 23 травня 2019 року о 15.00 за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2, відбулося засідання конкурсної комісії Подільської районної в місті Києві державної адміністрації під головуванням голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктора Смирнова щодо визначення переможців конкурсу на право оренди нежитлових приміщень в будинках комунальної власності територіальної громади міста Києва за адресами:  просп. Свободи, 22,  вул. Полкова, 57,  вул. Вишгородська, 23А.

За результатами проведення конкурсу переможцем конкурсу на право оренди нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 26,45 кв.м у будівлі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району м. Києва на вул. Полковій, 57, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки в приміщеннях лікувально-профілактичних закладів, визначено товариство з обмеженою відповідальністю «КИЇВ-ФАРМАЦІЯ».

Переможцем конкурсу на право оренди нежитлових приміщень другого поверху загальною площею 18,00 кв.м у будівлі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Подільського району м. Києва на проспекті Свободи, 22, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки в приміщеннях лікувально-профілактичних закладів, визначено товариство з обмеженою відповідальністю «Система аптек «ЛІНДА-ФАРМ».

Конкурс на право оренди нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 35,60 кв.м у житловому будинку на вул. Вишгородській, 23 А для розміщення перукарні, рішенням членів конкурсної комісії визначено таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що учасником конкурсу не подано жодної конкурсної пропозиції, яка збільшує стартову орендну плату на крок аукціону, визначений конкурсною комісією.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.