Головна  →  Новини  →  23 травня 2019

Для подолян провели семінар щодо переваг легальних трудових відносин

Для подолян провели семінар щодо переваг легальних трудових відносин

За статистикою, майже 1/3 працюючих українців перебуває у нелегальних трудових відносинах. Це означає несплату податків, що призводить до значних втрат у державному бюджеті. А це і не відремонтовані дороги, школи, лікарні, і незадоволені інші соціальні потреби країни.

Від тіньової зайнятості страдають насамперед і самі громадяни, які погоджуються на такі трудові відносини, оскільки позбавлені не тільки усіх соціальних гарантій, передбачених законодавством (відпустки, лікарняні, трудовий та страховий стаж тощо), але і ризики незаконного та незапланованого звільнення, можливість допущення роботодавцем небезпечних умов праці, відсутність соціального страхування на випадок безробіття, тимчасової втрати працездатності та інше.

Починаючи з 2014 року для громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості, проводяться семінари «Легальна зайнятість», на яких фахівці з профорієнтації показують переваги легальної зайнятості над нелегальною, розкривають різні види шахрайства чи то некомпетентного нехлюйства, що допускається деякими роботодавцями, призводячи до негативних неочікуваних наслідків від таких трудових відносин, які в народі віддавна зовуться «тіньовою зайнятістю» або ж «рабством».

22 травня у Подільській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся черговий такий семінар, у якому взяли участь і представники відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві. Фахівець відділу Євгеній Купрієнко ознайомив присутніх із поняттями максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та мінімального страхового внеску, переконливо доказавши присутнім їх прямий вплив на розмір майбутнього пенсійного забезпечення. Вивівши з допомогою досвідченого фахівця формулу розрахунку пенсій, учасники семінару самостійно встановили та визначили пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачуються внески до Пенсійного фонду України.

За допомогою професійного підходу фахівців з профорієнтації та фахівців Пенсійного фонду учасники семінару прийшли до спільного висновку, що необхідно вже зараз відстоювати свої конституційні права – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук