Головна  →  Новини  →  6 грудня 2018

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

6 грудня у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та проведення робіт з благоустрою Подільського району.

У засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Перший заступник голови райдержадміністрації зосередив увагу присутніх на відсутності гарячої води у 45 житлових будинках Подільського району. Представник КП «Київтеплоенерго» доповів, що усунення пошкоджень наразі відбувається згідно з графіком, на будинках вивішуються оголошення про терміни відновлення подачі водопостачання. Щодо опалення, то станом на 6 грудня від опалення відключені два житлових будинки. Представники обслуговуючих організацій запевнили, що у найкоротші терміни опалення в оселях подолян буде відновлене.

Крім того, Микола Дубовик звернув увагу присутніх на необхідність контролювати стан доріг та вулиць району.

«Оскільки за прогнозами Укргідрометцентру вже у найближчі дні температура повітря буде знижуватися до -7°C, також прогнозують сніг, прошу комунальні служби тримати на контролі питання щодо вчасного посипання вулиць та доріг району, організувати на належному рівні роботи з розчищення дорожнього покриття та обробки протиожиледними матеріалами відповідні території», - зауважив Микола Дубовик.

За результатами наради Микола Дубовик надав відповідні протокольні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук