Головна  →  Новини  →  22 вересня 2017

24 вересня на Контрактовій площі відбудеться сімейне свято «Ваша безпека - наша турбота»

24 вересня на Контрактовій площі відбудеться сімейне свято «Ваша безпека - наша турбота»

24 вересня з 11.00 до 15.00 на Контрактовій площі відбудеться сімейне свято «Ваша безпека - наша турбота». Відвідувачі свята зможуть поринути у світ милосердя, героїзму та людяності, ознайомитись із роботою спецслужб міста (патрульна поліція, служба з надзвичайних ситуацій, швидка допомога) та Товариства Червоного Хреста. 

Програма заходу включає розважально-навчальні ігри та майстер-класи для дітей та дорослих. У вас буде можливість змістовно провести час, здобути знання про поведінку у надзвичайних ситуаціях, надання першої допомоги та здоровий спосіб життя. 

Інформаційна довідка стосовно запланованого заходу:

Організатори: Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста України, Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві, Подільське районне управління  Головного управління ДСНС України у м. Києві за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Зміст та мета заходу: підвищення іміджу рятівних служб, профорієнтація дітей, популяризація знань серед населення щодо поведінки у надзвичайних итуаціях, наданні першої допомоги, здорового способу життя шляхом презентації діяльності рятівних служб.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

                          


Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природнього та воєнного характеру станом на 19.07.2023