Головна  →  Новини  →  22 вересня 2017

24 вересня на Контрактовій площі відбудеться сімейне свято «Ваша безпека - наша турбота»

24 вересня на Контрактовій площі відбудеться сімейне свято «Ваша безпека - наша турбота»

24 вересня з 11.00 до 15.00 на Контрактовій площі відбудеться сімейне свято «Ваша безпека - наша турбота». Відвідувачі свята зможуть поринути у світ милосердя, героїзму та людяності, ознайомитись із роботою спецслужб міста (патрульна поліція, служба з надзвичайних ситуацій, швидка допомога) та Товариства Червоного Хреста. 

Програма заходу включає розважально-навчальні ігри та майстер-класи для дітей та дорослих. У вас буде можливість змістовно провести час, здобути знання про поведінку у надзвичайних ситуаціях, надання першої допомоги та здоровий спосіб життя. 

Інформаційна довідка стосовно запланованого заходу:

Організатори: Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста України, Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві, Подільське районне управління  Головного управління ДСНС України у м. Києві за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Зміст та мета заходу: підвищення іміджу рятівних служб, профорієнтація дітей, популяризація знань серед населення щодо поведінки у надзвичайних итуаціях, наданні першої допомоги, здорового способу життя шляхом презентації діяльності рятівних служб.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук