Головна  →  Новини  →  23 травня 2016

У Подільському районі відбувся Вернісаж педагогічних ідей та знахідок з національно-патріотичного виховання (фото)

У Подільському районі відбувся Вернісаж педагогічних ідей та знахідок з національно-патріотичного виховання (фото)

19 травня в Будинку дітей та юнацтва Подільського району відбувся Вернісаж педагогічних ідей та знахідок з національно-патріотичного виховання за участю керівників дошкільних навчальних закладів Деснянського та Подільського районів.

З привітальним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти Подільської райдержадміністрації Марина Васіна. Відзначила, що в День української вишиванки проходить обговорення і обмін досвідом педагогів двох районів і всього міста такої важливої теми - теми патріотичного виховання маленьких громадян нашої країни. " В кожному хрестику вишивки, в кожному узорі, який покладений на українську сорочку, закладена невичерпна любов до своєї землі, до родини і до країни. Вишиванка – символ єднання, символ непереможного духу українського народу, віра і надія на щасливий завтрашній день", - зауважила вона.

В презентації було озвучено досвід роботи командного підходу працівників усіх дошкільних навчальних закладів Подільського району у реалізації шляхів і методів роботи з патріотичного виховання дітей.

Для всіх присутніх презентували один із авторських конспектів заняття «Поділ – моя маленька батьківщина», психолога дошкільного навчального закладу № 518 Яковчук Галини.

Досвідом роботи колективу школи-дитячого садка «ім. С. Русової» у своєму виступі «Формування особистості української дитини через ідеї Софії Русової» поділилася директор – Людмила Синекоп.

Заданій темі відповідала виставка, представлена дошкільними навчальними закладами та школами-садочками Подільського району, з якою ознайомилися гості.

Завершився захід привітанням дітей та директорів дошкільних навчальних закладів.

Переглянути всі фото

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук