Головна  →  Оголошення  →  25 липня 2023

Оголошення про початок формування Спостережної комісії при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

Оголошення про початок формування Спостережної комісії при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

На виконання Конституції України, Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі на певний строк» формується новий склад спостережної комісії при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Спостережна комісія).

До участі у роботі спостережної комісії запрошуються представники громадських організацій, підприємств, установ і організацій (незалежно від форми власності) та громадяни Подільського району м. Києва.

Члени Спостережної комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

До 31 жовтня 2023 року підприємства, установи і організації (незалежно від форми власності), які бажають включити до складу Спостережної комісії своїх представників, мають подати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Рішення про затвердження нового складу Спостережної комісії буде оприлюднено протягом одного тижня після його прийняття.

Заявки надсилайте на електронну адресу: [email protected]

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

                          


Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природнього та воєнного характеру станом на 06.05.2024