Головна  →  Новини  →  26 травня 2023

У рамках програми «Активні паркі» заняття з легкої атлетики відбуваються і на свіжому повітрі (фото)

У рамках програми «Активні паркі» заняття з легкої атлетики відбуваються і на свіжому повітрі (фото)

Тренування з легкої атлетики для вихованців проєкту «Так, я можу!» тепер не лише в залі, а й на свіжому повітрі.  У рамках реалізації програми «Активні паркі» заняття проводяться 5 разів на тиждень. Діти щасливі! Усі бажаючі долучаються і отримують безліч позитивних емоцій. У цей важкий час СК «Арена» ПРЦФЗН «Спорт для всіх»  - справжній магніт для пошановувачів здорового способу життя!

Дякуємо ЗСУ, Національній гвардії України, силам ТРО, всім Героям України за можливість дарувати радість дітям!

Довідково.

Проєкт «Так, я можу!» було започатковано навесні 2021 року на базі спортивного комплексу «Арена» ПРЦФЗН «Спорт для всіх» за ініціативи Kateryna Biloruska Foundation та за підтримки Подільська РДА і в співпраці з ГО «Арена Спорт».

Щотижня дітки з особливими потребами від 6 до 18 років мають змогу безкоштовно отримувати належний рівень фізичної активності під керівництвом досвідчених тренерів-інструкторів.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Хімічна небезпека

Російсько-українська війна