Головна  →  Новини  →  28 червня 2022

Дорожники розпочали полив столичних вулиць через аномальну спеку

Дорожники розпочали полив столичних вулиць через аномальну спеку

Столичні дорожники розпочали полив вулиць через підвищену спеку. Насамперед поливають магістралі та дороги районного значення, на яких рухається найбільше вантажного транспорту. Про це інформує КК «Київавтодор».

Полив вулиць дає змогу зменшити кількість пилу, а також охолодити покриття для зменшення деформацій у спеку. Сьогодні вранці на міських вулицях уже працювало 18 спецмашин.

Також автодорівці щоденно прибирають дороги і тротуари. Для цього залучено 26 одиниць техніки. Серед них пилосмоки Johnston, Bucher Citycat, Broddway, Cobra, Scandia.

Полив і прибирання вулиць здійснюють, здебільшого, рано вранці і пізно увечері, коли трафік на столичних автошляхах значно менший.

 
Джерело: https://kyivcity.gov.ua
Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 15.07.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека