Головна  →  Новини  →  24 червня 2022

У Подільському районі продовжують надавати гуманітарну допомогу (фото)

У Подільському районі продовжують надавати гуманітарну допомогу (фото)

Завдяки благодійним організаціям - донорам Територіальний центр соціального обслуговування Подільського району м. Києва підтримує гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування осіб з інвалідністю І групи та внутрішньо переміщених осіб. До пунктів видачі допомоги раз у місяць звертаються переселенці з тимчасово окупованих територій України та територій, у яких ведуться бойові дії, за умови їх реєстрації у Подільському районі м. Києва після 24 лютого 2022 року. Подолянам із інвалідністю І групи допомагають отримати допомогу родичі, знайомі або, у разі їх тимчасової відсутності, продукти доставляються соціальними робітниками додому.

Звичайно, не залишаються без уваги підопічні Територіального центру. Завдяки благодійній діяльності рестораторів міста вони мають змогу отримувати п'ять разів на тиждень гарячі обіди. При надходженні гуманітарної допомоги підопічні центру отримують її першочергово.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 15.07.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека