Головна  →  Оголошення  →  1 червня 2021

Оголошення про формування нового складу спостережної комісії при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

Згідно чинного законодавства 29 серпня 2021 року спливає термін повноважень Спостережної комісії Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

На виконання Конституції України, Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» формується новий склад спостережної комісії при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – спостережна комісія).

До участі у роботі спостережної комісії запрошуються представники громадських організацій, підприємств, установ і організацій (незалежно від форми власності) та громадяни Подільського району м. Києва.

Члени спостережної комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

До 25.08.2021 року підприємства, установи і організації (незалежно від форми власності), які бажають включити до складу спостережної комісії своїх представників, мають подати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Рішення про затвердження нового складу спостережної комісії буде оприлюднено протягом одного тижня після його прийняття.

За довідками звертатись до юридичного відділу за тел.: 485-19-10, або на електронну адресу: jurist_podilrda@kmda.gov.ua.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук