Головна  →  Оголошення  →  10 грудня 2020

Благодійна організація "Благодійний фонд "Бажання" інформує про запуск в Києві та Київській області соціального благодійного проєкту "Твори добро, рятуй - купуючи!"

Благодійна організація "Благодійний фонд "Бажання" інформує про запуск в Києві та Київській області соціального благодійного проєкту "Твори добро, рятуй - купуючи!". Проєкт запускається спільно з інтернет-магазином продуктів харчування "Такфур"" (https://takfur.com), в якому кожен може взяти участь і допомогти змінити чиєсь життя на краще.

Головна мета проєкту - під час пандемії підтримати й захистити від небезпечних соціальних контактів найуразливіші категорії населення: людей похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей-сиріт та інших, хто потребує допомоги. Благодійний фонд "Бажання" гарантує безпечну адресну доставку продуктів зазначеним категоріям людей.

З кожного замовлення  БО "БФ"Бажання" буде отримувати від інтернет-магазину "Такфур" на розрахунковий рахунок 5% від суми замовлення, крім товарів груп винятків - алкоголь, тютюн, деякі соціальні товари.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук