Головна  →  Оголошення  →  31 березня 2020

Оголошення ТОВ «ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ЗОВ» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВ «ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ЗОВ» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел на обєкті за адресою: 04136, М. Київ, Подільський район, вул. Північно-Сирецька, буд. 3.

ТОВ «ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ЗОВ» спеціалізується на виробництві печива. Джерелами впливу на стан атмосферного повітря являються процеси підготовки сировини, змішування тіста, випікання та охолодження продукції. При технологічному процесі виробництва печива в атмосферне повітря від стаціонарних джерел надходять:  оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 0,0774 т/рік, оксид вуглецю – 0,0003378 т/рік, речовини у вигляді твердих суспендованих частинок (мікрочастинки та волокна) – 0,04 т/рік, аміак – 0,017372 т/рік.

Викиди забруднюючих речовин відбуваються в мкжах допустимих норм. Концентрації забруднюючих речовин у приземному шарі атмосферного повітря внаслідок викидів даного підприємства не перевищують значень ГДК,.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, 485-19-05, ф. 485-19-06, 485-18-95,e-mail: podilrda@kmda.gov.ua,e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «КП в Украине» від 06 березня 2020 року № 9-34 (6023)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук