Головна  →  Новини  →  12 лютого 2020

У Подільському районі відбулась акція «Донорство крові на Подолі до Дня Святого Валентина» (фото)

У Подільському районі відбулась акція «Донорство крові на Подолі до Дня Святого Валентина» (фото)

Донорство крові - це абсолютно безпечна та життєво необхідна процедура. Кожну хвилину в світі виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Для забезпечення лікарень Києва препаратами крові щороку потрібно майже 12 тон еритроцитарної маси й близько 25 тон плазми крові. Щороку в світі реєструється близько 112,5 млн донацій (тобто здачі) крові.

12 лютого в межах проведення чергової акції з донорства крові, у приміщенні Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста міста Києва працівники Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та подоляни долучились до акції і здали кров для тих, хто її потребує. Сьогодні було зібрано 10 літрів 350 грам крові. 29 бажаючих долучились до акції з донорства крові, 23 з яких стали донорами та відділи свою кров, врятувавши як мінімум 69 життів.

Стати донором - це виняткова можливість подарувати свою кров незнайомій людині, яка потребує допомоги. Донорська кров потрібна людям, які мають онкологічні захворювання і залишаються живими завдяки донорам. Вона також може бути використана при операціях, пологах, кровотечах, тяжких травмах, опіках. Штучної альтернативи продуктам крові не існує. Кров однієї людини може врятувати життя 5-4 пацієнтам.

Донорам також вручили вітальні листівки, які підготували для них учні ЗНЗ № 124.

Довідково: у Подільському районі на обліку знаходиться 180 осіб Почесних донорів крові (по Україні близко 100 тис. осіб), Заслужений донор 5 осіб ( по Україні 100 осіб).

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук