Головна  →  Новини  →  5 грудня 2019

У Подільському районі розпочали свою роботу інспектори з паркування (фото)

У Подільському районі розпочали свою роботу інспектори з паркування (фото)

З 27 листопада у Подільському районі розпочали свою роботу інспектори з паркування, які евакуюють авто, припарковані в заборонених місцях.

Почали з найпроблемнішої частини – Андріївського узвозу, інспектори з паркування здійснюють фіксацію порушення правил зупинки та стоянки в автоматизованому режимі.

Андріївський узвіз – це улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці. Доручення міського голови – забезпечити повноцінне функціонування цієї території, як пішохідної зони.

Завдяки інспекторам вдається упорядкувати територію та не робити з неї стоянки автотранспорту. Адже люди приходять на Андріївський узвіз, щоб відпочити та прогулятись улюбленим місцем.

Будемо і надалі створювати комфортні умови для відвідувачів та відстежувати водіїв, котрі порушують правила дорожнього руху.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук