Головна  →  Оголошення  →  21 жовтня 2019

Оголошення Товариства з обмеженою відповідальністю ЖБК «УПРАВДОМ» про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне

Майданчик житлового комплексу клубного типу «Ліпінка 1,2,3,4»,  дахові котельні якого знаходяться на балансі управляючої компанії ТОВ ЖБК «Управдом» (фактична адреса: 04078, м. Київ, Подільський район, вул. Замковецька, 102-А),  розташований у Подільському районі м. Києва між вулицями С. Данченка та Замковецькою.

ТОВ «ЖБК «УПРАВДОМ» повідомляє про намір отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в Управлінні екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Компанія займається комплексним обслуговуванням об’єктів нерухомості, включаючи постачання тепла для опалення житлових приміщень та належить до 2 групи об’єкта, для яких розробляються Документи по обґрунтуванню обсягів викидів.

Код видів економічної діяльності згідно із загальни класифікатором КВЕД-2010: 81.10 Комплексне обслуговування об’єктів; 35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиціювання повітря; 36.00 Збір, очищення та постачання води; 37.00 Каналізація, відведення та очищення стічних вод; 41.20 Будівництво житлових та нежитлових будівель.

Згідно зі Звітом по інвентаризації викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря та доповнень на майданчику діють 44 стаціонарних джерела викидів від технологічного обладнання  (котли настінні конденсаційні марок «Lоgamax рlиs GB 162-100» та«WOLF CGB 100»,паливо-природний газ, від яких у атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини – оксиди азоту у перерахунку на діоксид азоту, вуглецю оксид, ртуть та її сполуки та парникові гази. Загальний обсяг викидів в атмосферу, від комплексу джерел підприємства, без урахування викидів парникових газів, складає 0,54 т/рік.

Проведений аналіз результатів розрахунків розсіювання забруднюючої речовини в атмосферному повітрі засвідчив, що перевищень встановлених ГДК для повітря населених місць у приземному шарі атмосфери на межі зон житлової забудови, не виявлено.  

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua

Публікація в газеті «Експрес об’ява» від 04 жовтня – 10 жовтня 2019 року № 39 (5307)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук