Головна  →  Оголошення  →  7 травня 2024

Всеукраїнський конкурс до Дня Європи

Всеукраїнський конкурс до Дня Європи

Національним Фестивалем “Код Нації” оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 9 травня. Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

 
На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему “Україна - це Європа”, музичні та декоративно-ужиткові роботи.
 
Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://eu.kod-natsii.com/ до 31 травня, оцінювання творчих проєктів по 09.06, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.
 
Освітня платформа Фестивалю також пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне Тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test/ до 24 травня, скласти тестування з 9 по 31 травня, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування! Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://eu.kod-natsii.com/
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

                          


Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природнього та воєнного характеру станом на 06.05.2024