Головна  →  Новини  →  23 серпня 2019

Віктор Смирнов привітав подолян з Днем Державного Прапора України (фото)

Віктор Смирнов привітав подолян з Днем Державного Прапора України (фото)

Сьогодні, 23 серпня, на Контрактовій площі біля Подільської райдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Участь у святкуванні взяли працівники райдержадміністрації, а також до свята долучились мешканці Подільського району. Після урочистого підняття синьо-жовтого стягу Віктор Смирнов звернувся зі словами вітання до присутніх. 

«28 років нашої незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та відстоювати свободу, захищаючи власний суверенітет і територіальну цінність. І саме синьо-жовтий прапор став символом української духовності та символом відродження нашої країни», - сказав Віктор Смирнов перед присутніми на церемонії.

Також він передав присутнім щирі вітання від міського голови Віталія Кличка та заступника голови Київської міської державної адміністрації, куратора району Валентина Мондриївського.

З нагоди прийдешнього свята Дня Незалежності України очільник району вручив грамоти працівникам райдержадміністрації.

Крім того, Віктор Смирнов відзначив нагрудним знаком «Знак пошани» першого заступника голови райдержадміністрації Миколу Дубовика та за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у професійній діяльності, високі досягнення, сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків вручив грамоти та подяки від Київського міського голови з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Нагадаємо, що сьогодні, 23 серпня, у Подільському районі відбудеться урочисте покладання квітів до меморіальних дощок борцям за незалежність української держави, а завтра, 24 серпня, - святковий концерт та Матч побратимів 2019 на Контрактовій площі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук