Головна  →  Новини  →  26 липня 2019

За три місяці у столиці замінили 35 км найбільш аварійних теплових мереж

За три місяці у столиці замінили 35 км найбільш аварійних теплових мереж

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» за останні три місяці замінило 35 км найбільш зношених та аварійних теплових мереж. Про це під час чергового міського штабу з підготовки до зими повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

За його словами, підприємство також провело гідравлічні випробування 78% теплових мереж міста і виходить на завершальну стадію. Проведені гідравлічні випробування 111 із 132 квартальних котельних. У результаті випробувань виявлено та усунуто майже 1,5 тисячі пошкоджень теплових мереж.

«Основні теплопостачальні організації – КП «Київтеплоенерго» та ТОВ «Євро-Реконструкція» продовжують готувати теплове господарство до роботи взимку. Паралельно «Київтеплоенерго» виконує масштабну роботу – заміну найбільш аварійних мереж та процеси децентралізації теплоджерел. На сьогодні здійснена заміна 35 км найбільш зношених та аварійних трубопроводів», – заявив Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що цього року місто виділило рекордні 500 млн грн на ремонт теплового обладнання та мереж. Планується, що до початку опалювального сезону в Києві замінять понад 100 км старих трубопроводів на більш сучасні та з попередньою ізоляцією, що суттєво знизити рівень тепловтрат.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук