Головна  →  Новини  →  24 липня 2019

Віктор Смирнов провів щотижневу ранкову нараду на Андріївському узвозі (фото)

Віктор Смирнов провів щотижневу ранкову нараду на Андріївському узвозі (фото)

24 липня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов провів традиційну нараду на Андріївському узвозі. До участі долучились перший заступник Микола Дубовик, керівники структурних підрозділів та комунальних служб району.

Головуючий разом з учасниками наради традиційно перевірив хід робіт з благоустрою Алеї художників, вказавши на незначні недоліки керівникам відповідних структурних підрозділів та комунальних підприємств для подальшого виправлення. Крім того, оглянув санітарний стан зелених зон, які оточують Алею художників.

Окрему увагу Віктор Смирнов приділив стану бруківки на вулиці. «Необхідно постійно слідкувати за станом дорожнього покриття на узвозі. Пощкоджену бруківку слід одразу ремонтувати, оскільки під час опадів це може призвести до більш великої площі руйнування покриття», - зазначив голова райдержадміністрації.

Під час перевірки роботи болардів директор КП «Поділ-благоустрій» В’ячеслав Назаренко доповів, що боларди в центральній частині району знаходяться в задовільному технічному стані і працюють безперебійно.

За результатами наради Віктор Смирнов дав доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних служб для відповідного виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук