Головна  →  Новини  →  22 липня 2019

Тривають аварійно-відновлювальні роботи на Мостицькому колекторі

Тривають аварійно-відновлювальні роботи на Мостицькому колекторі

У межах ліквідації аварії на Мостицькому колекторі виконано комплекс робіт для зупинення процесів просідання ґрунту. Встановлено капітальні перегородки, які дали змогу стабілізувати ситуацію для проведення подальших робіт. Про це інформує ПрАТ «АК «Київводоканал».

Крім того, продовжено обвідний трубопровід для розширення ділянки протиаварійних заходів. Обвідний трубопровід довів свою працездатність – робота каналізаційної системи забезпечується у штатному режимі. Жителі масивів, які обслуговує Мостицький колектор, залишаються із водопостачанням та водовідведенням у повному обсязі.

Вказані заходи дозволили розпочати активні підготовчі роботи для будівництва нової ділянки колектора поверх аварійної. Нова ділянка буде збудована із сучасних матеріалів, що є стійкими до газової корозії.

Станом на 22 липня рух транспорту в районі вул. Мостицької, 9 здійснюється однією смугою. «Київводоканал» просить киян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які необхідні в рамках дотримання техніки безпеки.

Як повідомлялося, аварія на Мостицькому колекторі Д = 1500-2000 1973 року будівництва сталася внаслідок дії газової корозії на залізобетонні труби, з яких у радянські часи зводилися каналізаційні мережі.

У процесі транспортування стічних вод такою мережею через сірководень, який виділяється зі стоків, з часом йде активна корозія верхньої частини колекторів: бетон стає крихким, сталева арматура іржавіє, труба втрачає міцність і руйнується.

Ситуація ускладнюється високим рівнем ґрунтових вод – в районі аварії протікає притока підземної річки Сорочий брід.

Колектор забезпечує водовідведення ж/м Виноградар, Пуща-Водиця та Вітряні Гори (частково) із загальною кількістю мешканців близько 90 тис. осіб.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук