Головна  →  Новини  →  19 липня 2019

Вячеслав Непоп: «Виконана обіцянка, яку взяла міська влада перед інвесторами ЖК «Перспектива»

Вячеслав Непоп: «Виконана обіцянка, яку взяла міська влада перед інвесторами ЖК «Перспектива»

Архітектурно-містобудівна рада одностайно підтримала проект детального плану території (ДПТ) у межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської у Деснянському районі Києва.

«Таким чином, виконана обіцянка, яку взяла на себе виконавча влада міста перед інвесторами ЖК «Перспектива». Тепер слово за Київрадою, яка має схвалити подане нами рішення», – прокоментував заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

На сьогодні житловий комплекс «Перспектива» (так звані «будинки Войцеховського» на Троєщині) має чотири секції: дві заселені, в третій побудований моноліт, а четверта побудована частково. Відсутність затвердженого детального плану території була головною проблемою добудови ЖК «Перспектива».

Саме тому комісія КМДА з вирішення проблемних питань по об’єктах незавершеного будівництва доручила вжити заходів щодо винесення ДПТ, до меж якої входить ЖК «Перспектива», на розгляд найближчої сесії Київради.

При цьому передбачено, що поруч із добудовою багатоквартирних будинків на означеній території буде реконструйована школа, побудований новий дитячий садок і стадіон для мешканців мікрорайону. Тобто запланований повноцінний розвиток інфраструктури, щоб поява нових житлових будинків не створювала додаткового навантаження на існуючі соціальні об’єкти. Також буде благоустроєна та озеленена прилегла територія, облаштовані автостоянки та місця для прогулянок і відпочинку.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук