Головна  →  Новини  →  9 липня 2019

Віталій Кличко: «Завдяки відкритим аукціонам, процес приватизації непрофільних активів комунального майна відбувається відкрито, на конкурентних умовах і в інтересах міста» (+ відео)

Віталій Кличко: «Завдяки відкритим аукціонам, процес приватизації непрофільних активів комунального майна відбувається відкрито, на конкурентних умовах і в інтересах міста» (+ відео)

Київ запровадив відкриті аукціони для продажу непрофільних активів комунального майна, які відбуваються через систему Prozorro. Отже, процес приватизації триває відкрито, на конкурентних умовах і в інтересах міста. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів мер Києва Віталій Кличко.

«За результатами відкритих аукціонів, що днями відбулися в системі «Prozorro», місто продало 4 об’єкти. Зокрема, тільки за нежитлове приміщення на вулиці Грушевського, 3 ціна зросла у 57 разів! За нього запропонували майже 40 млн гривень», – сказав мер.

Він підкреслив, що процес приватизації у Києві відбувається через продаж на відкритих електронних аукціонах. І продаж непрофільних активів комунального майна здійснюється без втручання чиновників, у прозорій конкуренції та за участі великої кількості зацікавлених осіб.

Мер зазначив, що за 4 об’єкти комунальної власності, зокрема, боролися майже 100 учасників. І сьогодні міська влада готова до оформлення результатів продажу.

«І ще хочу зазначити: невдовзі буде запропонована низка інших об’єктів. Зокрема, на відкритий аукціон «Prozorro.Продажі» виставлять і приміщення на вулиці Богдана Хмельницького, 34. Були спекуляції одного з телеканалів щодо цього об’єкта. Так от, як я і говорив, – все відкрито і конкурентно. Щоб не було маніпуляцій, приходьте, подивитеся як відбуваються аукціони», – наголосив Віталій Кличко.

Відео за посиланням:  https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук