Головна  →  Новини  →  13 травня 2019

ВишиванкаDAY на Поштовій площі в Києві

ВишиванкаDAY на Поштовій площі в Києві

16 травня до Всесвітнього дня вишиванки телеканал «Україна» та новини «Сьогодні» влаштують грандіозний народний показ вишиванок «ВишиванкаDAY» на Поштовій площі в Києві.

Тут буде облаштовано народну червону доріжку, гостями якої поруч з глядачами каналу «Україна» стануть відомі особистості. Учасники «ВишиванкаDAY» будуть у національному вбранні від відомої дизайнерки Юлії Магдич, а також у власних вишиванках.

Всі охочі можуть взяти участь у народному показі, стати частиною святкового флешмобу, зробити пам’ятні фото та взяти участь у розіграші подарункової вишиванки.

Народний показ вишиванок розпочнеться о 8:00 і триватиме дві години. Під час «ВишиванкаDAY» новини «Сьогодні» та інформаційно-розважальний проект «Ранок з Україною» готуватимуть прямі включення з масштабного свята
.

Деталі: https://www.facebook.com

Перейти до спискуВерсiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Приватизація за новими правилами: меню об'єктів