Головна  →  Новини  →  6 грудня 2018

Віталій Кличко привітав українських захисників з Днем Збройних сил України

Віталій Кличко привітав українських захисників з Днем Збройних сил України

Мер Києва Віталій Кличко перед початком засідання Київської міської ради привітав українських захисників із Днем Збройних сил України.

«Перш за все хочу привітати українських захисників, наших воїнів із Днем Збройних сил України! Українська армія загартовується, відстоюючи свободу і цілісність нашої держави. Професійно формується і вчиться, демонструє відвагу і незламність духу. Ми поважаємо наших воїнів і вдячні кожному з них за мирне життя на вулицях наших міст, за можливість будувати майбутнє нашої країни», – зазначив мер.

Він нагадав, що перед минулим засіданням у залі Київради встановили прапор Військово-морських сил України на знак підтримки українських моряків, які перебувають у полоні в Росії, та для привернення уваги світу до піратських і диких дій Російської Федерації.

«Ми вимагаємо повернути наших моряків, захоплених Росією в полон, і українські військові судна. Сьогодні прапор ВМС вивішено і на флагштоку біля Київської міської держадміністрації», – додав Віталій Кличко.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук