Головна  →  Новини  →  5 листопада 2018

Вихованці клубів за місцем проживання стали призерами чемпіонатів України з тхеквондо та кікбоксингу

1-3 листопада вихованці клубів за місцем проживання «Темп» та «Фортуни» взяли участь у Чемпіонаті України з тхеквондо серед спортивних клубів та шкіл. За результатами змагань чемпіонкою України стала Діана Скляр в категорії – молодші юнаки, вага до 24 кг, здобувши 3 перемоги. Бронзовим призером став Іван Кулик в категорії - молодші юнаки, вага до 34кг, здобувши 2 перемоги.

Відзначились спортивними перемогами і вихованці КМП «Темп», які 1-4 листопада взяли участь у Чемпіонаті України за версією кікбоксингу ISKA – 2018. Юні подоляни завоювали 25 золотих,  9 срібних та 11 бронзових медалей.

Вітаємо наших спортсменів з гарними результатами на чемпіонатах України. Бажаємо і надалі достойно представляти свої клуби на змаганнях різних рівнів.