Головна  →  Оголошення  →  2 жовтня 2018

Оголошення установи Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Установа розташована за адресою: 01025, м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 21. Установа належить до 3 групи об’єктів,  для яких розробляються документи з обґрунтування обсягів викидів.

Установа спеціалізується на функціонуванні музею.

Згідно із звітом інвентаризації обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря установа має одне організоване стаціонарне джерело викидів, від якого в атмосферне повітря потрапляє два найменування забруднюючих речовин (діоксид азоту та оксид вуглецю) в кількості 0,002709 г/с та 0,028642 т/рік, крім того парникові гази та важкі метали при спалюванні палива. На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів для отримання Дозволу згідно з результатами розрахунків з розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, установлено, що концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів в атмосферному не перевищують ГДК.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Хрещатик» від 28 серпня 2018 № 92 (5143).

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук