Головна  →  Новини  →  10 серпня 2018

Дорожники столиці продовжують роботи на низці об’єктів ремонту

Дорожники столиці продовжують роботи на низці об’єктів ремонту

Дорожники столиці продовжують роботи на низці об’єктів ремонту: вулицях Академіка Заболотного, Сім’ї Кульженків, Алматинській, Генерала Родимцева, Назарівській, Леонтовича, просп. Академіка Палладіна, бульварі Вацлава Гавела, шляхопроводах на перетині просп. Космонавта Комарова та б-ру Вацлава Гавела, вулиць Олени Теліги та Кирилівської, просп. Леся Курбаса та вулиць Гната Юри та Володимира Покотила тощо. Про це інформує КК «Київавтодор».

Так, сьогодні вдень на вул. Сім’ї Кульженків дорожники продовжують роботи з улаштування нової основи дорожнього одягу, на вул. Академіка Заболотного тривають роботи з укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, на вул. Алматинській та просп. Академіка Палладіна виконується широкий спектр дорожньо-будівельних робіт із ремонту як проїжджих частин та тротуарів, так і шляхопроводів.

Не припиняються роботи і з ремонту інших штучних споруд, зокрема, на шляхопроводі на перетині вулиць Олени Теліги та Кирилівської дорожники влаштовують монолітну перехідну плиту, а на транспортній розв’язці на перетині просп. Космонавта Комарова та б-ру Вацлава Гавела триває ремонт покриття сходів, монтаж металоконструкцій ліфтової шахти, планування щебеневої основи майданчику вхідної групи трамвайної зупинки зі сторони вул. Каблукова тощо.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук