Сезонна та пересувна торгівля

Схема розміщення об'єктів торгівлі на сезонному ярмарку на просп. С. Бандери (біля Куренівського парку)

Схема розміщення об'єктів торгівлі на сезонному ярмарку на просп. Правди, 5-11

Схема розміщення об'єктів торгівлі на сезонному ярмарку на вул. Полковій, 72

Схема розміщення об'єктів торгівлі на сезонному ярмарку на вул. І. Виговського, 10-12

Розпорядження КМДА № 300 від 2 квітня 2015 року «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві»

Розпорядження КМДА від 23.07.2015 N 731 «Про затвердження схеми розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві»

Розпорядження КМДА від 14.04.2015 № 365 «Про затвердження схеми розміщення об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві»

Комунальне підприємство «Міський магазин» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) визначено організатором торгів на право розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та уповноважено укладати за результатами торгів договори із суб’єктами господарювання щодо розміщення зазначених засобів.

Інформацію про заплановані торги та умови для участі в них розміщено на офіційному сайті виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) https://kyivcity.gov.ua/ в розділі «Оголошення».

Додаткову інформацію можна отримати у комунальному підприємстві «Міський магазин» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 6), контактний номер телефону (044) 235 03 29.

Версiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.09.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Приватизація за новими правилами: меню об'єктівЗвернення громадян