Головна  →  Адміністрація  →  Інформація громадянам  →  Київ самобутній

«Київ самобутній» – масштабний міський проект збереження, відновлення і створення єдиного публічного простору Подолу і Дніпровських схилів. Його мета – зробити улюблену історичну частину міста комфортною для відпочинку городян і туристів, піших і велосипедних прогулянок. Проект «Київ самобутній» охоплює територію від Поштової площі до Нижнього Валу, від Дніпровської набережної до Андріївського узвозу.

 

Програма «Київ самобутній» реалізовуватиметься шляхом проведення поетапних реставрацій та реконструкцій, створення нових та оновлення існуючих зон і об’єктів: пішохідний міст через Володимирський узвіз, маршрути алеями Дніпровських схилів, реконструкція Поштової площі, перетворення вулиці Сагайдачного на пішохідний простір, перенесення трамвайних шляхів із Контрактової площі, реконструкція Верхнього та Нижнього Валів, завершення реконструкції Андріївського Узвозу і створення на ньому повноцінного арт простору, облаштування єдиної системи велодоріжок. Територія старого міста стане комфортним простором для відпочинку пішоходів і велосипедистів. Оновлена традиційна краса, гармонія, зручність – ось настрої та враження, що даруватиме «Київ самобутній» киянам і гостям столиці.

 

Ознайомитись з міським проектом «Київ самобутній» можна за посиланням: http://www.ex.ua/view/71006413

Версiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Мапа ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ на території міста Києва

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Інвестиційне меню об'єктів оренди державної власності в місті КиєвіЗвернення громадян