Головна  →  Адміністрація  →  Інформація громадянам  →  Київ самобутній

«Київ самобутній» – масштабний міський проект збереження, відновлення і створення єдиного публічного простору Подолу і Дніпровських схилів. Його мета – зробити улюблену історичну частину міста комфортною для відпочинку городян і туристів, піших і велосипедних прогулянок. Проект «Київ самобутній» охоплює територію від Поштової площі до Нижнього Валу, від Дніпровської набережної до Андріївського узвозу.

 

Програма «Київ самобутній» реалізовуватиметься шляхом проведення поетапних реставрацій та реконструкцій, створення нових та оновлення існуючих зон і об’єктів: пішохідний міст через Володимирський узвіз, маршрути алеями Дніпровських схилів, реконструкція Поштової площі, перетворення вулиці Сагайдачного на пішохідний простір, перенесення трамвайних шляхів із Контрактової площі, реконструкція Верхнього та Нижнього Валів, завершення реконструкції Андріївського Узвозу і створення на ньому повноцінного арт простору, облаштування єдиної системи велодоріжок. Територія старого міста стане комфортним простором для відпочинку пішоходів і велосипедистів. Оновлена традиційна краса, гармонія, зручність – ось настрої та враження, що даруватиме «Київ самобутній» киянам і гостям столиці.

 

Ознайомитись з міським проектом «Київ самобутній» можна за посиланням: http://www.ex.ua/view/71006413

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян