Головна  →  Новини  →  25 жовтня 2016

За 9 місяців 2016 року на промислових підприємствах Подільського району створено 118 нових робочих місць

За 9 місяців 2016 року на промислових підприємствах Подільського району створено 118 нових робочих місць

На сьогодні, промисловий комплекс Подільського району налічує близько 300 підприємств, з яких 63 - за статистичним визначенням підприємства «великого кола» різногалузевого призначення з середньообліковою чисельністю 11292 особи (11,9% до загальної чисельності працівників міста, зайнятих в промисловості).

За 8 місяців 2016 року промислові підприємства району реалізували продукціїна суму 12 млрд. 979,4 млн.грн., що на 1 млрд.645,9 млн.грн. (на 14,5%) більше, ніж за відповідний період 2015 року.

За обсягами реалізації район стабільно тримає 2 місце серед районів міста Києва. Питома вага реалізованої промислової продукції Подільського району складає 14,4% від обсягів реалізації по м. Києву.

На сьогодндішній день 5 підприємств забезпечують реалізацію 88,5% всієї промислової продукції району, а саме: ДП «Кондитерська корпорація Рошен», ПАТ «Фармак», ПАТ «Київхліб», ДП «Тетра Пак» та ТОВ «Столичний млин».

За 8 місяців 2016 року обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на 1 особунаселення в Подільському районі складає 65 809,0 грн. і є одним із кращих показників серед районів міста Києва (2 місце).

Також, за 8 міс.2016 року по обсягу реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного працюючого в промисловій діяльності - 1149,4 тис.грн. Подільський район посів 2 місце серед районів, що на 20,4% більше показника по м.Києву (954,9 тис.грн).

У січні-вересні 2016 року в порівнянні з відповідним періодом 2015 року, збільшився обсяг реалізованої промислової продукції на підприємствах наступних галузей:

- хімічної та нафтохімічної промисловості: ПАТ «Фармак»;

- виробництва неметалевої та мінеральної продукції: ПАТ «АДС БЕТОН»;

- постачання електроенергії, газу та кондиційованого повітря: ТОВ «Центр енергетичного моделювання»;

- виробництва харчових продуктів та напоїв: ТОВ «Cтоличний млин», ТОВ «МПС Україна»;

- машинобудування: ПАТ «Київполіграфмаш», ПАТ «Український науково-дослідний інститут радіоапаратури»;

- легкої промисловості: ТОВ «Українська стрічкоткацька фабрика», Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, ПАТ «Спецмеблі».

У зв’язку із зростанням конкуренції на ринку, падінням споживчого попиту на вироблену продукцію, у січні-вересні 2016 року спостерігалось незначне зменшенняобсягів реалізованої промислової продукції на декількох підприємствах харчової промисловості: ПАТ «Київхліб», ПАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний».

Впродовж січня-вересня 2016 року освоєно нові види продукціїна підприємствах району:

-      ПАТ «Фармак»;

-      ПАТ «Київський суднобудівний судноремонтний завод»;

-      ПАТ «Київполіграфмаш»;

-      ПАТ «Спецмеблі»;

-      ТОВ «Карара».

Протягом січня-вересня 2016 року впроваджено енергозберігаючих та ресурсозберігаючих технологій на: ПАТ «Фармак»; ПАТ «Київполіграфмаш»; ПАТ «Київхліб»; ПАТ «Київський суднобудівний судноремонтний завод»; ПАТ «Спецмеблі», ТОВ «Столичний млин».

За січень-вересень 2016 року промислові підприємства району, такі як ПАТ «Фармак», ТОВ «Столичний млин», ПАТ «Київполіграфмаш», ПАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний», ПАТ «Український науково-дослідний інститут радіоапаратури» та інші, підтримували зовнішньоекономічні зв’язки та здійснювали зовнішньоторговельні операції з країнами СНД, Європи та Азії.

У 2016 році введені в дію нові виробничі потужності на підприємствах району: ПАТ «Фармак», ПАТ «Київполіграфмаш».

За 9 місяців 2016 року на промислових підприємствах Подільського району створено 118 нових робочих місць. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук