Головна  →  Анонси  →  30 серпня 2016

29 вересня відбудуться громадські слухання стосовно подальшого утримання пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Шевченка»

З метою врахування громадської думки з питання стану пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Шевченка», який росте на території парку "Березовий Гай" (вул. Вишгородська, 7), керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про затвердження Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики» інформуємо про початок проведення громадських слухань.

Організація, яка проводить обговорення: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Подільського району.

Питання, яке запропоновано до громадського обговорення: «Обговорення подальшого утримання стану пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Шевченка».

Варіанти вирішення питання:

  1. виконання робіт із збереження пам’ятки природи «Дуб Шевченка»;
  2. видалення дерева у зв’язку з аварійним станом та загрозою для життя і здоров’я громадян.

Форма громадського обговорення:громадські слухання.

Поштова та електронна адреси, номер телефону строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень: пропозиції та зауваження з питання подальшого утримання пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Шевченка» подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Подільського району: e-mail: podilzelenbud@ukr.net, сторінку КП УЗН Подільського району у соціальній мережі «Фейсбук» чи поштову адресу: 04080, м. Київ, вул. Дмитрівська, 16а, із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає, у строк до 28 вересня 2016 року включно. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Час та місце проведення громадських слухань: громадські слухання з питання подальшого утримання пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Шевченка» будуть проведені 29 вересня 2016 року о 16.00 в парку «Березовий Гай» (вул. Вишгородська, 7) на майданчику,який розташований безпосередньо біля вікового дерева.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, можна отримати за телефоном: (044) 468-32-12.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення з вказаного вище питання визначено директора Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Подільського району Манько Ольгу Іванівну.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та сторінці КП УЗН Подільського району у соціальній мережі «Фейсбук».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук