Головна  →  Новини  →  12 вересня 2019

Представники Подільської РДА взяли участь у круглому столі щодо забезпечення необхідного рівня безпеки та гігієни праці

Представники Подільської РДА взяли участь у круглому столі щодо забезпечення необхідного рівня безпеки та гігієни праці

11 вересня в Голосіївській РДА спільно з  Подільською та Печерською районними адміністраціями проведено засідання круглого столу на тему: «Забезпечення необхідного рівня безпеки та гігієни праці для збереження життя і здоров'я працівників комунальних підприємств районів під час проведення робіт в осінньо-зимовий період». Мета проведення круглого столу - підвищення рівня охорони праці в комунальних підприємствах  районів, свідомого і відповідального ставлення до питань охорони праці і промислової безпеки, створення належних, нешкідливих і безпечних умов праці, попередження  нещасних випадків на виробництві.

Інспектор ГУ Держпраці у Київській області Пархоменко В.О.  звернув увагу, що недотримання трудової дисципліни і невиконання вимог охорони праці може завдати шкоди здоров’ю та життю працівників, а представник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві Бочарова О. Б. проінформувала присутніх про стан виробничого травматизму на підприємствах вище вказаних районів, названі основні причини травмування працівників під час виконання робіт. З метою недопущення випадків травматизму та виникнення аварій  в районах необхідно не допускати до виконання робіт працівникі, які не пройшли в установленому порядку медичних оглядів, навчання, інструктажів і перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки, наголосила представник об'єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві «Київська міська рада профспілок» Пількевич С.В. Керівники підприємств обговорили загальний стан охорони праці на місцях, основні недоліки у методиці безпечного виконання робіт та шляхи їх ліквідації.

За результатами роботи круглого столу були винесені протокольні рішення щодо запобіганню виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці, утримання засобів виробництва у технічно-справному стані, безпечного та безаварійного функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук