Головна  →  Оголошення  →  19 серпня 2019

Оголошення Товариства з обмеженою відповідальністю «Житлово-будівельна компанія «Управдом» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Товариство з обмеженою відповідальністю «Жилово-будівельна компанія «Управдом», має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від 3-х дахових котелень ТОВ «ЖБК «Управдом», розташованих у Подільському районі м. Києва: просп. Правди, 45-А, просп. Правди, 43-А та вул. Р. Крістера, 20.

Джерелами утворення забруднюючих речовин є: водогрійні котли марки “Legano G402-620» фірми “Buderus” (7 одиниць у кожній котельні).

Номінальна теплопродуктивність кожного котла становить 0,578 МВт (0,497 Гкал/год). При згоранні природного газу в атмосферу через димову трубу викидаються: оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту, оксид вуглецю, метан, вуглецю діоксид, азоту (1) оксид [N2 O], ртуть та її сполуки у перерахунку на ртуть.

Інвентаризація джерел викидів підприємства показала, що викиди від стаціонарних джерел (без обліку парникових газів) становлять 2,3163 т/рік.

Рівень забруднення атмосферного повітря не перевищує гранично припустимі концентрації для населених місць, встановлених Міністерством Охорони здоров’я України.

Зауваження та пропозиції щодо намірів надсилати в місячний термін до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. 226-20-26, 485-19-06, e-mail: podilrda@kmda.gov.ua, головний спеціаліст з питань екології 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua

Публікація з газеті "Aviso" від 06 серпня 2019 року № 31

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук