Головна  →  Оголошення  →  19 серпня 2019

Оголошення Товариства з обмеженою відповідальністю «Житлово-будівельна компанія «Управдом» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Товариство з обмеженою відповідальністю «Жилово-будівельна компанія «Управдом», має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від 3-х дахових котелень ТОВ «ЖБК «Управдом», розташованих у Подільському районі м. Києва: просп. Правди, 45-А, просп. Правди, 43-А та вул. Р. Крістера, 20.

Джерелами утворення забруднюючих речовин є: водогрійні котли марки “Legano G402-620» фірми “Buderus” (7 одиниць у кожній котельні).

Номінальна теплопродуктивність кожного котла становить 0,578 МВт (0,497 Гкал/год). При згоранні природного газу в атмосферу через димову трубу викидаються: оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту, оксид вуглецю, метан, вуглецю діоксид, азоту (1) оксид [N2 O], ртуть та її сполуки у перерахунку на ртуть.

Інвентаризація джерел викидів підприємства показала, що викиди від стаціонарних джерел (без обліку парникових газів) становлять 2,3163 т/рік.

Рівень забруднення атмосферного повітря не перевищує гранично припустимі концентрації для населених місць, встановлених Міністерством Охорони здоров’я України.

Зауваження та пропозиції щодо намірів надсилати в місячний термін до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. 226-20-26, 485-19-06, e-mail: podilrda@kmda.gov.ua, головний спеціаліст з питань екології 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua

Публікація з газеті "Aviso" від 06 серпня 2019 року № 31

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук