Головна  →  Новини  →  25 липня 2019

У Подільському районі активно проводиться робота з підготовки до опалювального сезону (фото)

У Подільському районі активно проводиться робота з підготовки до опалювального сезону (фото)

25 липня перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та проведення робіт з благоустрою території Подільського району. У засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

На початку наради головуючий зосередив увагу присутніх на нагальному питанні – підготовці до опалювального сезону. Він заслухав керівництво КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва», представників управління освіти та відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини про проведення первинних оглядів теплопунктів. 

Микола Дубовик також повідомив про проведення виїзної перевірки освітніх закладів, а саме перевірки виконання ремонтних робіт внутрішніх приміщень. Крім того, обговорили питання, яке дуже хвилює мешканців району – обрізка дерев на території освітніх закладів. «До початку навчального року школи, гімназії та дитячі садки повинні бути повністю готовими. Це стосується і тепломереж, і санітарного стану прилеглої території. Якщо у керівників освітніх закладів є питання щодо обрізки дерев або видалення сухостою, вони завжди можуть звернутися за консультацією до КП «УЗН Подільського району м. Києва», - зауважив головуючий.

Стосовно роботи ліфтового господарства, представник ТОВ «Майстерліфт» доповів, що сьогодні закінчують ремонт ліфта на вул. Свілицького, 28-А.

Також під час засідання обговорили питання, з якими звертаються мешканці до КБУ «Контактний центр міста Києва». Так, за минулий тиждень подолян найбільше турбували питання прибирання сміття, бетонних блоків після демонтажу старих дитячих майданчиків, та покосів трави, особливо це стосується карантинних рослин.

За результатами розгляду порядку денного головуючий надав доручення для відповідного виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук