Головна  →  Оголошення  →  13 березня 2019

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

На сесії Київради депутати затвердили програму «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки. Ініціатором розроблення програми є Департамент соціальної політики КМДА.

«Протягом останніх років у Києві зросла кількість громадських організацій і розширилася сфера їх діяльності й вплив на прийняття рішень на місцевому рівні. Разом із тим фундаментальною проблемою лишається низька фінансова самодостатність цих організацій, оскільки вони є неприбутковими. Тому вважаю за необхідне спрямувати зусилля на впровадження ефективного механізму налагодження комунікацій та створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства шляхом поширення і розвитку соціального партнерства між виконавчим органом Київської міської ради та громадою через громадські організації, діяльність яких має соціальну спрямованість», – прокоментував директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

За його словами, у попередні роки у Києві послідовно реалізовувалась політика, спрямована на підтримку громадських організацій та організацію загальноміських соціальних заходів до державних свят і визначних дат. За попередні три роки було забезпечено організацію надання фінансової допомоги 150 громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, а саме: на статутну діяльність, оплату оренди приміщень і комунальних послуг в сумі 57 млн грн.

«Для якіснішого та ефективнішого відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста наразі депутатський корпус розробляє порядок відбору відповідно до даної програми. Найближчим часом із ним можна буде ознайомитись на офіційному сайті Департаменту соціальної політики», – додав Юрій Крикунов.

Відповідно до програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки, загальний обсяг фінансових ресурсів із бюджету міста Києва становитиме 87,6 млн грн на три роки, що дасть можливість громадським організаціям і надалі продовжувати свою діяльність.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук