Головна  →  Оголошення  →  6 листопада 2018

Оголошення ПрАТ «Київстар» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ПрАТ «Київстар» - національний оператор мобільного зв’язку  повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, згідно з Постановою № 302  від 13.03.2018 та «Інструкції про загальні вимоги по оформленню документів, що обґрунтовують обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу, проммайданчик розташований за адресою: 04080,  м. Київ, вул. Хвойки, 15/15/6.

Проммайданчик належить до 3 групи об’єктів, для яких розробляються документи з обґрунтування обсягів викидів. Згідно зі звітом з інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємство має 2 джерела викидів від яких в атмосферне повітря потрапляють 8 найменувань забруднюючих речовин (діоксид азоту, оксид вуглецю  та інші) в кількості 0,7 г/с та 0,05 т/рік крім того парникові гази та важкі метали при спалюванні палива.

На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів для отримання дозволу Згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі установлено, що концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів не перевищують ГДК.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua

Публікація в газеті «КП в Україні»  від 12  жовтня  2018 року № 150(5261/27156)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук