Головна  →  Адміністрація  →  Ветеран  →  Кравченко Ілларіон Мусійович

Ілларіон Мусійович Кравченко народився в селянській родині на Кіровоградщині. У роки Великої Вітчизняної війни захисник Вітчизни, доброволець. Учасник Сталінградської та Курської битв, форсування Дніпра, звільнення Києва, Корсунь – Шевченківської операції,  звільнення Поділля та Західної України. Полковник у відставці.

У повоєнні роки пройшов піввіковий трудовий стаж від голови колгоспу, районного і обласного аграрного керівника до заступника міністра сільського господарства УРСР. Депутат Верховної Ради Української РСР сьомого скликання. Кандидат економічних наук. Автор чотирьох книг та понад двох десятків інших науково-економічних публікацій й трьох поетичних збірок з ветеранського життя.

За бойові і трудові заслуги відзначений п»ятьма орденами та багатьма іншими державними нагородами. Почесний працівник системи АПК України та Почесний голова ветеранської організації Мінагрополітики України. 

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян