Головна  →  Оголошення  →  7 серпня 2020

Оголошення про проведення конкурсного відбору громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2021 році

З метою впровадження соціального партнерства між Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією та громадою через громадські організації з питань ґендерної рівності, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни та праці, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або операції Об’єднаних сил, забезпеченні її проведення, жертв нацистських переслідувань, дітей війни (далі – громадські організації, діяльність яких має соціальну спрямованість), Конкурсна комісія з відбору громадських організації для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2020 рік при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації, відповідно до Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19.04.2018 № 495/4559, повідомляє про початок проведення конкурсного відбору громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2021 році.

До участі у конкурсному відборі допускаються громадські організації, діяльність яких має соціальну спрямованість, які мають статус юридичної особи не менше ніж один рік до дати оголошення конкурсного відбору, діяльність яких поширюється на територію Подільського району міста Києва.

Метою проведення конкурсного відбору є залучення громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, до співпраці з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією шляхом реалізації розроблених ними проектів, спрямованих на виконання завдань і заходів Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня 2011 року № 824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», в частині підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення.

Конкурсні пропозиції подаються громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, за такими пріоритетними напрямками:

1. Реабілітація та соціальний захист осіб з інвалідністю різних нозологій захворювань (крім осіб з вадами слуху та зору).

2. Реабілітація та адаптація осіб з вадами слуху та зору.

3. Проведення комплексної реабілітації та спеціалізованого консультування дітей та молоді з інвалідністю.

4. Реінтеграція людей груп ризику (осіб, які звільняються з місць позбавлення волі).

5. Соціальна реабілітація учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій та їхніх сімей.

6. Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7. Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

8. Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

9. Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста.

10. Проведення роботи, спрямованої на патріотичне виховання молоді.

11. Абілітація, заходи із включення до місцевої спільноти, представництво інтересів, розумні пристосування для осіб з інтелектуальними порушеннями та членів їх сімей, які здійснюють опіку та догляд.

12. Надання інших соціальних послуг.

Для участі у Конкурсному відборі громадські організації подають:

1. заявку на участь у конкурсному відборі встановленої форми (додається);

2. копію статуту громадської організації;

3. копію рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4. копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5. коротку інформацію про діяльність та досвід роботи громадської організації;

6. опис проекту за встановленою формою (додається) та кошторис витрат, необхідних для виконання проекту;

7. звіт про використання бюджетних коштів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами (для громадських організацій, які отримали бюджетні кошти у попередньому році).

Учасник конкурсного відбору може подавати одну або декілька конкурсних пропозицій у друкованій та/або електронній формі.

Документи, подані учасником конкурсного відбору, засвідчуються на кожній сторінці підписом керівника та скріплюються печаткою громадської організації.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Строк подання конкурсних пропозицій 30 днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Ярославська 31-б, кімн. 204 з 9.00 до 17.00, Email: office@ Ruszn07.gov.ua. Телефон для довідок 425-44-82.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук