Головна  →  Новини  →  11 лютого 2019

У столиці стартувала активна інформкампанія Громадського бюджету-2020 – Микола Поворозник

У столиці стартувала активна інформкампанія Громадського бюджету-2020 – Микола Поворозник

У столиці розпочалась активна інформаційна кампанія Громадського бюджету-2020. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу.

«Наразі у всіх Центрах надання адміністративних послуг розміщені плакати про початок Громадського бюджету-2020. З наступного тижня такими інформаційними матеріалами будуть забезпечені усі заклади комунальної форми власності: це і заклади охорони здоров’я, і фінансові установи, і заклади освіти тощо. Загалом, у рамках інформкампанії буде розповсюджено 1500 інформаційних плакатів. Окрім того, на спеціально облаштованих інфоточках будуть розповсюджені 25 тисяч флаєрів із інформацією про Громадський бюджет», – розповів Микола Поворозник.

Він окремо додав, що з 15 лютого 2019 року стартує соціальна реклама (білборди, сіті-лайти та метро-лайти), яка інформуватиме киян про Громадський бюджет.

«Також у рамках інформкампанії заплановано проведення двох масштабних Фестивалів та ворк-шопів із роз’яснення інструменту ГБ та для комунікації авторів із розпорядниками бюджетних коштів та з іншими авторами», – зазначив Микола Поворозник.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук