Звітує відділ контролю за благоустроєм
Опубліковано 24 липня 2018 року о 08:30
фото
У період з 16 до 22 липня працівники відділу контролю за благоустроєм Подільської РДА відпрацьовували поточні звернення громадян до КБУ «Контактний центр» та здійснювали контроль за санітарно-технічним станом Подільського району.
Так, протягом звітного періоду складено 6 адміністративних протоколів за порушення Правил благоустрою міста Києва, а саме:
- монтаж металевих конструкцій без контрольної картки – 1 од.;
- встановлення тимчасової огорожі без контрольної картки - 1 од.;
- порушення термінів відновлення благоустрою – 1 од.;
- несвоєчасне проведення покосу трави – 1 од.;
- відсутність урн для сміття – 1 од.;
- проведення земляних робіт без контрольної картки – 1 од.
Також надано та проконтрольовано виконання 17 приписів з вимогою належного утримання прилеглих та балансових територій.