Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

За минулу добу у Подільському районі зафіксовано 30 нових випадків захворювання на COVID-19

Опубліковано 14 травня 2021 року о 13:12
фото

За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 8:00 14 травня в Україні 2 143 448 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 47 620 летальних, 1 832 601 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 7 562 нові випадки. Загалом проведено 9 790 291 тест методом ПЛР. За добу одужало 15 958 пацієнтів.

На сьогодні в столиці вже 201 209 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, із них 681 за минулу добу.

Станом на ранок 14 травня у Подільському районі зафіксовано 15 295 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, із них 30 за минулу добу.

Дбайте про своє здоров’я! Якщо відчуваєте перші симптоми захворювання, звертайтесь до сімейного лікаря. Якщо контактували з тими, у кого виявили коронавірус, дотримуйтесь самоізоляції. Своїм свідомим ставленням ми можемо упередити стрімке поширення хвороби!


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux