За минулу добу у Подільському районі зафіксовано 22 нові випадки захворювання на COVID-19
За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 9:00 23 вересня в Україні 184 734 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3705 летальних, 81 670 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 3 497 нових випадків. Загалом проведено 2 102 377 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 1 769 пацієнтів.
На сьогодні в столиці вже 20 335 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
Станом на ранок 23 вересня, у Подільському районі зафіксовано 1 370 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 22 за минулу добу.
Дотримання елементарних базових правил має стати невіддільною частиною нашого життя. Маски, дистанція, користування антисептиком, уникнення місць великого скупчення людей. Байдужість до карантину та нехтування правилами може коштувати життя. Бережіть себе та своїх близьких!
Джерело: https://www.facebook.com